BRON: Sauwerd, DTBL NH, T:1721-1739 (erna bij Wetsinge) SAU01
HERKOMST: RA Groningen, microfiche van origineel
Datum: 01-02-1992
door: H.R.A. Wessels.

Gebruikte afkortingen:
jd = jonge dochter
jm = jonge man
S = Sauwert
wd = weduwe/weduwnaar

 

18-05-1721 Wicher Jans, van Garwert

cop Gepke Everts, van S

25-05-1721 Jan Clasen

cop Martijn Cornelis, wd Hindrik Harms, beide van S

12-04-1722 Roelof Clasen

cop Welmoet Jacobs, beide van S

07-03-1723 Teunis Everts

cop Jantijn Jans, beide van S

07-03-1723 Hindrik Popkes, van Zuidwolda

cop Anje Berents, van S

09-05-1723 Jan Lukas, van Winsum, att

cop Jaijke Everts, van S

09-04-1724 Piet Aukes, van S

cop Sijeke Harms, wd Jan Gom, van Veendam, att

08-06-1725 Samuel Derkx, att Wijrum

cop Trijnje Heres, van Winsum

22-07-1725 Allard Willems, van Wijrum, att

cop Anje Heres, van Winsum, att

28-10-1725 Willem Clasen

cop Anje Willems, wd Jurrien Frerikx, beide van S

06-01-1726 Meint Ubels, van S

cop Aaltijn Lewes, att Adorp

24-06-1726 Harm Willems, van S

cop Geertruid Teunis, van Adorp

28-03-1727 Samuel Derkx, van Wijrum

cop Eenje Waalkes, att Garwert

18-05-1727 Willem Abraams

cop Grietje Hindrikx, beide att Esinge

20-07-1727 Olchert Roelofs, van S

cop Trijnje Lubberts, van Norden

12-10-1727 Jacob Clasen

cop Trijnje Clasen, beide van S

16-05-1728 Teunis Jacobs

cop Aafke Clasen, beide van S

11-07-1728 Renger Clasen

cop Aefke Everts, beide van S

18-07-1728 Dns: Petrus de Jager, v:D:M: te S

cop Stijnje Cornelis, jd van S

11-03-1729 Willem Abrams

cop Martijn Cornelis, beide van S

18-09-1729 Roelof Clasen

cop Jantijn Pieters, wd Jacob Derkx Solbag, beide van S

30-10-1729 Eiso Jacobs

cop Trijnje Roelofs, beide van S

12-11-1730 Geert Geerts, van S

cop Andre Andries, att Obergum

03-12-1730 Jan Geerts, van Nieuwzijl

cop Maria Thomas, van S

29-04-1731 Jacob Lukas, att Uijthuisen

cop Antje Thomas, van S

27-05-1731 Jonas a Jonas, van Noordwolda

cop Aaltijn Jans, van Obergum

07-10-1731 Hindrik Harms, van S

cop Moijke Jans, wd Menno Wierts, van de Harkstede, att Bedum

18-11-1731 Wolter Clasen, van S

cop Auke Ipes, wd Frerik Wijbes, van Adorp, att

17-02-1732 Geert Jacobs, van Warffum, att Winsum

cop Bregtje Willems, van S

02-06-1732 Allert Willems, van Roderwolde

cop Jantijn Jans, van Leegkerk, att Bellingeweer en Leegkerk

19-07-1733 Albert Aling, van Schildwolda

cop Jantijn Clasen, van S

09-05-1734 Frerik Tijs, van Niehove

cop Grietje Clasen, wd Jan Lammers, van S

20-06-1734 Jan Eppes, van S

cop Geertien Leeuwes, van Adorp, att

06-02-1735 Jan Louwes, van Noordwolde, att

cop Trijnje Simens, van Wetzinge, att

04-12-1735 Pieter Roelfs, att Bedum

cop Hilje Jans, wd Jacob Friessers, van S

19-08-1736 Heere Geerts, van S

cop Aaltijn Hindriks, att Legemeden

25-11-1736 Jan Simens, van Bafloo

cop Amke Jans, van Wetzinge, att Adorp

25-12-1736 Jan Derkx, te S

cop Hindrikje Jans, van Zuidwolda

27-01-1737 Albert Aling, van S

cop IJdje Pieters, jd van Menkeweer, att

16-06-1737 Luitjen Jans

cop Welmoet Tjaards, beide van S

20-10-1737 Daniel Derkx, van Groningen

cop Grietje Ates, wd Jannes Reinders, te S

27-04-1738 Geert Tiaards, van S

cop Aaltijn Everts, van Wetzinge

18-05-1738 Rijke Rijkes, van S

cop Anje Timens, van Esinge

04-10-1739 Jan Lammers, van Onderwierum

cop Anje Classen, van S