BRON: Uithuizen, DTBL RK, T:1730-1750 UIT02
HERKOMST: RA Groningen, microfiche van origineel
Datum: 01-02-1992
door: H.R.A. Wessels.

Gebruikte afkortingen:
wd = weduwe/weduwnaar
aantekeningen betreffende Ned-Ger huw. tussen []
inschr 51 en aantekeningen LAT: uit latijnse versie in parochie-archief.
De RA versie werd in 1811 overgeschreven

 

13-04-1730 Hinderk Jans

Greetje Garms

06-05-1730 Jan Jans [Uith.meeden 23-4, Meeden/ Uithuizen]

Anna Frans

01-01-1731 Theodorus Hinderks [Warffum 7-11, Warffum/ Loppersum]

Greetje Garms [Halsema, wd Harm Deiters x1728]

07-01-1731 Jacob Klues

Elisabeth Roulofs

07-01-1731 Joannes Berens

Aaltje Geerts

11-03-1731 Reinert Garmes [Halsma] [Uith.meeden 28-2, Meeden/ Bedum]

Trinje Hermes

25-03-1731 Wessel Hinderks

Elisabeth Lammers

29-07-1731 Oswald Mewes

Aaltje Ludens

23-02-1732 Klaas Muls

Helena Garms

07-05-1732 Jan Jacobs

Gesina Lubbers

24-05-1732 Klaas Jacobs

Bouke Goossens

24-05-1732 Jacob Peters Boss [Usquert 29-5, Den Ham/ Usquert]

Trinje Tewes

14-06-1732 Michael Klaassen [Uith.meeden 25-5, Uithuizen/ Meeden]

Cornelia Derks

30-08-1732 Gerardus Neins

Remge Jans

31-01-1733 Harm Jacobs [Uith.meeden 10-1, Uithuizen/ Meeden(Siades)]

Anna Tiarts

06-02-1733 Tiart Fransen

Greetje Freericks

13-03-1733 Menne Peters

Geertje Jans

11-04-1733 Jan Roulofs [Uith.meeden 28-2, 't Zand/ Meeden]

Trinje Duers

01-06-1733 Jan Wilmes

Trinje Cornelis

01-06-1733 Harm Wichers

Jaanje Hinderks

06-10-1733 Theodorus Harkes

Geertje Jans

11-04-1734 Freerk Vagedes

Trinje Frans

24-09-1734 Benedictus Geerdes

Anna Jans

24-10-1734 Matheus Trukkels

Greetje Jans

14-05-1735 Theodorus Meijer [Uith.meeden 24-4, Meeden/ Uithuizen]

Trinje Jans

17-04-1735 Frans Deijman

Maria Agenes

23-09-1735 Jan Berens [Zeerijp 4-9,Loppersum/ Zeerijp,b.geb.Munst.l.]

Wibke Jans

09-12-1735 Hinderk Dutmers

Clara Derks

29-02-1736 Reddemer Tewes [Usquert ??-3, Usquert/ Losdorp]

Derkjen Freericks [wd Gerrit Sierts]

07-10-1736 Jacob Steffens

Anje Egbers

05-01-1737 Hindericus Peters [Usquert 1-1, / ]

Meijke Jans [wd Jurjen Truckels ?]

17-02-1737 Jan Roulofs

Temmike Jans

03-03-1737 Lambert Jans

Gesina Harms

31-03-1737 Berend Herms

Aaltje Jans

03-04-1737 Jan Jansen [Usquert 7-4, / ]

Grietje Berens

22-04-1737 Jacob Reinjes [Warffum 9-4, Warffum/ Warffum]

Anje Jacobs

27-04-1737 Harm Evers

Helena Menken

04-05-1737 Klaas Lippers

Jantjen Jans

11-08-1737 Theuns Albers [Usquert 4-8, / ]

Janjen Jurgens

19-08-1737 Jacob Phasen

Maria Goossen

01-10-1737 Peter Cornelis [LAT: P.C.Verkaare]

Aaljen Peters Ketelaer

06-10-1737 Jan Albers

Greetje Jans

22-11-1737 Jasper Teijs

Trinje Hinderks

28-11-1737 Klaas Hinderks

Grietje Jans

04-01-1738 Frans Klaassen [LAT: Frerik K.]

Anna Roulofs

01-03-1738 Daniel Berens

Aagje Eides

29-03-1738 Otte Jans [Usquert 30-3, Usquert/ Usquert(Sikkes)]

Greetje Rikkes [wd Jan Hinderiks] [lat.reg.: Geeske Sikkes]

12-04-1738 Okke Harms [LAT: Wilhelmus H.]

Trinje Jans

13-04-1738 Lubbert Harkes [Usquert 13-4, Usquert/ Usquert]

Greetje Wilmes

20-04-1738 Engelbertus Tombrink [Zeerijp 16-3, Groningen/ Zeerijp]

Aaltje Roelfs [wd Jan Hindriks]

07-06-1738 Claas Claassen [deze inschr. alleen in LAT.versie]

Gedruijt Freriks

07-09-1738 Martinus Pauls

Elsje Jans

02-11-1738 Wilm Jans

Trinje Germs [LAT: T.Geers]

23-11-1738 Jacob Klaassen

Trinje Arens

06-12-1738 Jan Ockes [LAT: J.Peters]

Anna Jans

24-01-1739 Harm Groflage

Anna Geerts

04-04-1739 Steffen Wilkens

Trinje Jans

05-04-1739 Arend Goossen

Maria Tiarts

18-04-1739 Berend Jans [Usquert 19-4, Uithuizen/ Usquert]

Greetje Lippes

08-05-1739 Otte Jans

Trinje Klaassen

16-05-1739 Peter Jans

Anje Albers

24-05-1739 Hinderk Peters [Uith.meeden 2-5, Meeden/ Zandeweer]

Anna Harms [wd Pieter Clasen]

17-06-1739 Evert Harms

Greetje Jans

02-08-1739 Jan Christophorus de Haen

Anna Trinje Hinderks

02-11-1739 Lubbert Lammers [LAT: L.Lubbers]

Trinje Jans

12-01-1740 Reint Eppes

Trinje Boulens

29-05-1740 Jan Peters

Engel Jansen

18-06-1740 Peter Klaassen

Trinje Wibbes [LAT: Wilms]

17-07-1740 Marthinus Pauls

Lukke Leffers

11-11-1740 Bruno Roulofs [Uith.meden 9-10, Meden/ Godlinse]

Helena Berens

14-11-1740 Harm Sander [Loppersum 23-10, Loppersum/ Loppersum]

Anna Catharina Kramer

27-11-1740 Jan Tiarts

Anna Jans

16-02-1741 Harm Berens

Anje Gerrits

11-05-1741 Harm Harms

Tecla Wilms

19-08-1741 Jacob Reinders [Usquert 20-8, / ]

Trinje Freericks

12-10-1741 Bernardus Jans

Gesina Geerts

12-10-1742 Jan Jans[LAT: J.J.Grote] [Uith.meden 30-9, / Meden(Talle)]

Tecla Jans

27-10-1742 Hinderk Derks

Greetjen Tiarts

08-11-1742 Klaas Ollebrans [Loppersum 4-8 ?]

[Anna] Maria Albers

16-12-1742 Hindericus Dutmers

Geertje Jacobs [LAT: Petertje J.]

29-12-1742 Peter Pauls

Geertje Jans

20-04-1743 Berent Jans [Warffum 15-4, Warffum/ Uithuizen]

Martha Daniels

01-09-1743 Eildert This

Tringne Eilders

06-08-1743 Harm Harms

Engel Albers

21-01-1744 Albert Jans

Engel Antoni

02-05-1744 Jacob Stefens

Anna Derks

07-06-1744 Matheus Clasen [?Usquert 7-6, Uithuizen/ Uithuizen, N.N.]

Tringne Juriens

06-09-1744 Harm Hindricks [Wirdum 6-9,Nieenke[rken]/Liningen Westph.]

Gretie Jans

20-09-1744 Jan Hindricks

Wobbina Jans

08-11-1744 Aisse Cornelis

Rolina Drefus

28-11-1744 Harem Jans

Lisabet Jacobs

28-11-1744 Teodorus Jans

Gesina Jans

27-05-1745 Rulof Jans

Lisabeta Jans

07-08-1745 Hindricus Jans [Usquert 8-8, Usquert/ Usquert]

Menje Hindricks

15-08-1745 Gerling Jacobs [LAT: 25-08] [Usquert 15-8, (Gerlof) / ]

Anna Jans

18-09-1745 Nicolas Wilkens [Uithuizen 19-9,Uithuizen/Warffum(Jacobs)]

Anna Jaens [LAT: A.Jacobs]

30-10-1745 Joannes Bartels [Uithuizen 3-10, Wesuwe(Bruuns)/Uithuizen]

Joanna Jans [LAT: Joannes Broens]

31-07-1746 Joannes Hindricus Berents

Gesina Hindricks

10-09-1746 Joannes Harems [Warffum 11-9, Cloosterburen/ Warffum]

Anna Jacobs [wd Jacob Rinjes]

03-10-1746 Rinne Simons

Cecilia Ketelaers

24-12-1746 Joannes Hindricks [?Westeremden 26-12, / (Tialle)]

Seicke Jans

01-01-1747 Hindrik Garmes

Talle Jans

15-01-1747 Filipus van Langen [Uithuizen o.t.17-12 Westph./ Bien]

Anna Dolle

02-02-1747 Joannes Bruns [Uith.meeden 8-1, 't Zant/ Meeden]

Tecela Berens

11-02-1747 Frerick Cornelis [Cantens 10-2, (Redmers)/ ]

Geertien Jans

23-04-1747 Hindrick Wilkens

Gesina Harms

07-05-1747 Jan Jans [Uithuizen 15-4, Uithuizen/ Wittewierum]

Hindrika Jacobs

04-06-1747 Pieter Rulofs [Uithuizen 20-5, Uithuizen/ Usquert]

Imke Cornelis

15-07-1747 Joannes Berens

Altie Jans

29-07-1747 Mindelt Jacobs [Usquert 30-7, / ]

Geertien Jans [wd Theodorus Harkes]

16-10-1747 Harem Dercks [Uith.23-9,Alen(H.Harms Dolle)/Laten,b.Muns.]

Anna Harems [LAT: H.Dolle]

21-10-1747 Jelmere Frericks

Maria Jans

18-02-1748 Hindricus Jans

Egberta Jans

23-06-1748 Menno Jans [Uithuizen 18-5, Warfhuizen(Jacobs)/ Usquert]

Hicka Thomas

23-06-1748 Hindrick Andreas [Oosternieland ?-5, Wesuwe/ ]

Maria Albers

07-07-1748 Matheus Owes

Gretie Aries

01-11-1748 Geert Kassius

Sophia Wilkes

20-04-1749 Jan Jansen

Angne Claasen

27-03-1749 Jacob Stefens [Uithuizen 28-3, Uithuizen/ Warfhuizen]

Angne Peters [wd Derk Arents]

23-05-1749 Doris [LAT: Derk] Alies [Usquert 1-6, Usq.(Derk)/ Usquert]

Tringne Albers

26-10-1749 Harem Harems [Uithuizen 4-10, Laten/ Luningen]

Maria Berens

26-10-1749 Filipus van Langen [Uithuizen 4-10, Werpelo/ Groningen]

Hindrica Schijdemeijers [wd Stoffer ... ]

02-11-1749 Frerick Peters

Hilie Jacobs

07-11-1749 Hindrick Claes Stael [Loppersum 14-10,Loppersum/Loppersum]

Anna Maria Timmans [Dijkman]

01-04-1750 Lamert Derks [Usquert 12-4, Usquert(Peters)/Usquert]

Sibinga Juriens

19-05-1750 Jan Jansen

Ida Jans

21-07-1750 Fredericus Jans

Gretie Julles

29-09-1750 Martinus Pauls

Gepke Deiters